free site creation software

Akyaka  Hakkında

Akyaka Muğla'nın Ula ilçesine bağlı Kadın azmağı ile ünlenmiş Ege Deniz'inde Gökova Körfezi'nin en iç noktasında bulunan benzersiz doğaya sahip bir beldemizdir. Marmarise 30 km Köyceğiz'e 45 km mesafede bulunur. Akyaka'dan Milas Ören'e kadar gidebileceğiniz sürekli deniz kenarından yolculuk edebileceğiniz rotalar bulunmaktadır. Akbük gibi inanılmaz güzel yerlere gidebilecek ve bu rotalarda gezme, yolculuk etme, yüzme imkanı bulabilirsiniz. Akyaka hakkında detaylı bilgi ve gezi rotaları için Gez Gör Akyaka yı ziyaret edebiliriz. Akyaka hakkında merak ettiğiniz bir çok şeyi Gez Gör AKYAKA 'da Bulabilirsiniz.  

Akyaka' da Ne Yenir?

Akyaka'da kafanızda soru işareti olmadan günlük taze balık yiyebileceğiniz restorantlar bulunmaktadır. Akyaka'da bulunan restorantlar sadece deniz mutfağıyla da sınırlı değildir. Deniz ürünü tüketmeyenler için de Kadın Azmağı'nın dibinde yemek yeme keyfini kaçırmamaları için bir çok seçenek bulunmakta. Çok fazla ücret ödemek istemeyenler için ise fast food yemek imkanı sunan deniz kenarında ve Akyaka sokaklarında bir çok mekan seçeneği mevcut. Akyaka, mekan ve restorantlar hakkında daha fazla bilgi almak için Gez Gör AKYAKA' yı ziyaret ediniz.

Akyaka'da Ne İçilir?

Akyaka Barları, diskoları ya da çam ağaçları altında deniz manzarasında kendinizi dinlendirecek mekanlar mı? Tercih sizin Barlar, Kafeler Hakkında bilgilere
Gez Gör AKYAKA'dan ulaşabilirsiniz.

© Copyright 2019 Villa SEOS - All Rights Reserved. WebMaster Osman Alp Özkaya